Vi ønsker at formidle den bedst tænkelige forståelse af begrebet flexleasing, og fremhæve de helt åbenlyse fordele ved flexleasing kontra lånefinansieret bilkøb. Kontakt et af de mest attraktive leasingselskab på markedet, og lad os hjælpe dig med en individuel og dedikeret løsning.

Vi ønsker at formidle den bedst tænkelige forståelse af begrebet flexleasing, og fremhæve de helt åbenlyse fordele ved flexleasing kontra lånefinansieret bilkøb. Kontakt et af de mest attraktive leasingselskab på markedet, og lad os hjælpe dig med en individuel og dedikeret løsning.

Kom forbi og se alle vores biler i et af vores to showrooms

KOLDING

Vejlevej 361
6000  Kolding
g

70 20 69 25
Man.-fre.: 10.00-17.00
Søn.: 11.00-16.00

KØBENHAVN

Axel Towers
Jernbanegade 13
1608 København V

70 20 69 25
Man.-fre.: 10.00 – 18.00
Lør.: 10.00 – 16.00

Ulrick Havndrup

Ulrick Havndrup

Salgsdirektør

Joachin Vesterdal

Joachin Vesterdal

Afdelingschef, Kolding

joachin@scanleasing.com
26 83 87 01

Martin Madsen

Martin Madsen

Afdelingschef, København

martin@scanleasing.com
31 36 77 26

Kristian B. Andersen

Kristian B. Andersen

Leasingrådgiver

kristian@scanleasing.com
26 83 81 27

Rasmus Max Jensen

Rasmus Max Jensen

Leasingrådgiver

rasmus@scanleasing.com
31 37 26 62

Lonnie Jensen

Lonnie Jensen

Leasingrådgiver

lonnie@scanleasing.com
26 83 84 29 

Michelle Storm Fink

Michelle Storm Fink

Leasingrådgiver

michelle@scanleasing.com
26 44 33 88

Cory Ricketts

Cory Ricketts

Leasingrådgiver

cory@scanleasing.com
28 59 09 25

Mark Thaysen

Mark Thaysen

Indkøber

mark@scanleasing.com
28 87 71 02

Nicklas Eriksen

Nicklas Eriksen

Kundesupportchef

nicklas@scanleasing.com
53 38 69 59

Marco Lund

Marco Lund

Kundesupporter

marco@scanleasing.com
26 46 49 99

Samuel Rasmussen

Samuel Rasmussen

Klargøring

 

 

Maria Baunsgaard

Maria Baunsgaard

PA f/Ulrick Havndrup

maria@scanleasing.com
20 94 25 04

Iben Stougaard

Iben Stougaard

Kundesupporter

iben@scanleasing.com
26 44 32 84

Privatleasing logo

Skriv dit navn og nummer her, så ringer vi dig op snarest.

Du kan også kontakte os på Facebook.

Scanleasing Kolding
Vejlevej 361
6000  Kolding

70 20 69 25
Man.-fre.: 10.00-17.00
Søn.:11.00-16.00

Scanleasing København
Jernbanegade 13
1608  København V

70 20 69 25
Man.-fre.: 10.00 – 18.00
Lør.: 10.00 – 16.00

Biler
Indhent tilbud
Kontakt os
Biler
Indhent tilbud
Kontakt os