Follow a manual added link

MISSION

den giver os mening

Vi ønsker at formidle den bedst tænkelige forståelse af begrebet flexleasing, og fremhæve de helt åbenlyse fordele ved flexleasing kontra lånefinansieret bilkøb.

VISION

den giver os retning

Vi ønsker at være det mest attraktive leasingselskab på markedet, og markere os som et dedikeret, målrettet og løsningsorienteret leasingselskab.

KOLDING

Pakhustorvet 4
6000  Kolding
+45 7020 6925
Man.-fre.: 08.30-18.00

KØBENHAVN

AXEL TOWERS
Jernbanegade 13
1608  København V
+45 7020 6925
Man.-fre.: 10.00 – 18.00
Lør.: 10.00 – 16.00

NYHEDSBREV

Klik her for at til-/afmelde dig vores nyhedsbrev

SCANLEASING-TEAMET

Joachin Vesterdal

Joachin Vesterdal

Leasingrådgiver

joachin@scanleasing.com
+45 2683 8701

Kristian B. Andersen

Kristian B. Andersen

Leasingrådgiver

kristian@scanleasing.com
+45 2683 8127

Louise Holm

Louise Holm

Leasingrådgiver

louise@scanleasing.com
+45 2844 5969

Mark Thaysen

Mark Thaysen

Leasingrådgiver

mark@scanleasing.com
+45 2887 7102

Michael Callesen

Michael Callesen

Leasingchef - Forhandlernetværk

michael@scanleasing.com
+45 6012 6825

Nicklas Eriksen

Nicklas Eriksen

Kundesupportchef

nicklas@scanleasing.com
+45 5338 6959

Sabrina Ø. Jørgensen

Sabrina Ø. Jørgensen

Kundesupporter

sabrina@scanleasing.com
+45 2876 8091

Marco Lund

Marco Lund

Kundesupporter

marco@scanleasing.com
+45 2646 4999

Iben Stougaard

Iben Stougaard

Kundesupporter

iben@scanleasing.com
+45 2644 3284

Lisbeth Mariegaard

Lisbeth Mariegaard

Regnskabschef

lisbeth@scanleasing.com
+45 2887 7103

Edisa Dedic

Edisa Dedic

Regnskabsassistent

edisa@scanleasing.com
+45 2887 7104

Mette Møller

Mette Møller

Regnskabsassistent

mette@scanleasing.com
+45 2683 8436

Maria Baunsgaard

Maria Baunsgaard

PA f/Ulrick Havndrup

maria@scanleasing.com
+45 2094 2504

Daniel Vasilios

Daniel Vasilios

IT-ansvarlig

daniel@scanleasing.com
+45 6024 3830

Claus Eriksen

Claus Eriksen

Servicemedarbejder

service@scanleasing.com
+45 2712 5152

Susanne B. Christensen

Susanne B. Christensen

Intern supporter

susanne@scanleasing.com

Martina Montalban

Martina Montalban

Inddrivelseschef

martina@scanleasing.com
+45 2869 8159

Alexander Øbro

Alexander Øbro

Investeringsdirektør

alexander@scanleasing.com
+45 2896 8522

Ulrick Havndrup

Ulrick Havndrup

Salgsdirektør

ulrick@scanleasing.com

Peter Larsen

Peter Larsen

Administrerende direktør

peter@scanleasing.com

Kom i kontakt med os: