Vi ønsker at formidle den bedst tænkelige forståelse af begrebet flexleasing, og fremhæve de helt åbenlyse fordele ved flexleasing kontra lånefinansieret bilkøb. Kontakt et af de mest attraktive leasingselskab på markedet, og lad os hjælpe dig med en individuel og dedikeret løsning.

Vi ønsker at formidle den bedst tænkelige forståelse af begrebet flexleasing, og fremhæve de helt åbenlyse fordele ved flexleasing kontra lånefinansieret bilkøb. Kontakt et af de mest attraktive leasingselskab på markedet, og lad os hjælpe dig med en individuel og dedikeret løsning.

Kom forbi og se alle vores biler i et af vores to showrooms

KOLDING

Vejlevej 361
6000  Kolding

+45 7020 6925
Man.-fre.: 10.00-17.30
Søn.: 11.00-16.00

KØBENHAVN

Axel Towers
Jernbanegade 13
1608 København V

+45 7020 6925
Man.-fre.: 10.00 – 18.00
Lør.: 10.00 – 16.00

Ulrick Havndrup

Ulrick Havndrup

Salgsdirektør

 
ulrick@scanleasing.com
Joachin Vesterdal

Joachin Vesterdal

afdelingschef

joachin@scanleasing.com
+45 2683 8701

Kristian B. Andersen

Kristian B. Andersen

Leasingrådgiver

kristian@scanleasing.com
+45 2683 8127

Louise Holm

Louise Holm

Leasingrådgiver

louise@scanleasing.com
+45 2844 5969

Mark Thaysen

Mark Thaysen

Leasingrådgiver

mark@scanleasing.com
+45 2887 7102

Michael Callesen

Michael Callesen

Leasingchef - Forhandlernetværk

michael@scanleasing.com
+45 6012 6825

Nicklas Eriksen

Nicklas Eriksen

Kundesupportchef

nicklas@scanleasing.com
+45 5338 6959

Marco Lund

Marco Lund

Kundesupporter

marco@scanleasing.com
+45 2646 4999

Iben Stougaard

Iben Stougaard

Kundesupporter

iben@scanleasing.com
+45 2644 3284

Maria Baunsgaard

Maria Baunsgaard

PA f/Ulrick Havndrup

maria@scanleasing.com
+45 2094 2504

Daniel Vasilios

Daniel Vasilios

IT-ansvarlig

daniel@scanleasing.com
+45 6024 3830

Skriv dit navn og nummer her, så ringer vi dig op snarest.

Scanleasing Kolding
Vejlevej 361
6000  Kolding

+45 7020 6925
Man.-fre.: 10.00-17.30
Søn.:11.00-16.00

Scanleasing København
Jernbanegade 13
1608  København V

+45 7020 6925
Man.-fre.: 10.00 – 18.00
Lør.: 10.00 – 16.00